top of page
tlo_logo_A_Obszar roboczy 1.png

Makijaż permanentny

NATURALNY makijaż PERMANENTNY? Czemu nie! Pozwól, że wprowadzę Cię do mojego świata PMU.

Makijaż permanentny brwi

Brwi stanowią naturalną ramę dla naszych oczu. Dzięki nim twarz nabiera charakteru, a oczy stają się wyraźniejsze. Codzienny makijaż często opiera się przede wszystkim na korekcie brwi, gdyż wiele z nas boryka się z ubytkami, przerzedzonymi i zbyt jasnymi włoskami, czy też z problemem asymetrii brwi. Makijaż permanentny bywa ratunkiem w takiej sytuacji. Odpowiednio wykonany pozwala cieszyć się pięknie podkreślonym łukiem brwiowym bez konieczności codziennego malowania lub regularnych wizyt u stylistki brwi.

92667C91-3BAF-4DC2-B47F-60A8C906758E_edi

Makijaż permanentny jest zabiegiem, który powinien przede wszystkim dawać radość i wygodę. W swojej pracy stawiam szczególnie na naturalne i nieprzerysowane wygojenia pigmentacji, tworząc subtelny, kobiecy efekt.

IMG_0641.jpg
Makijaż oczu

Technika OMBRE BROWS pozwala na uzyskanie efektu od delikatnego cienia, pudrowe wykończenie, aż po mocne podkreślenie. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której wysłuchuję oczekiwań, na podstawie których tworzę projekt brwi tak, aby efekt sprostał wymaganiom i poczuciu estetyki Klientki.

Makijaż permanentny ust

Natural Lips

Metoda NATURAL LIPS podkreśla kształt ust, a subtelnie zaznaczony kontur po wygojeniu stanowi delikatną granicę odcięcia czerwieni wargowej od skóry. Celem do którego dążę dzięki tej technice jest stworzenie naturalnego i świeżego efektu. 

Usta
Usta

Makijaż permanentny ust - jak wygląda?

Równomiernie rozłożony w czerwieni wargowej pigment podkreśla urodę bez efektu zaskakującej metamorfozy, mocnej szminki. Kolory po jakie sięgam są naturalne, często zbliżone do ust klientki. Lekkie modyfikacje koloru są oczywiście możliwe, jednak naturalność, to podstawowy nurt którym kieruję się wykonując swoją pracę. Pragnę, by moje klientki przez lata były zadowolone z efektów współpracy, a kierunek najbliższy urodzie klientki zawsze nam to zagwarantuje. Za pomocą makijażu permanentnego uwydatniam kształt naturalnego uwypuklenia ust klientki, koryguję mankamenty takie jak zaniki czerwieni wargowej,  blizny poopryszczkowe, plamki Foryce’a. Dzięki takiej współpracy poranny makijaż staje się szybszy i przyjemniejszy, a komfort noszenia pięknych ust bez poprawek w ciągu dnia nieoceniony :)

Usuwanie makijażu permanentnego REMOVEREM

 

Remover, czyli chemiczne usuwanie makijażu permanentnego jest alternatywą dla zabiegów z użyciem lasera. Pozwala skutecznie usunąć niechciany makijaż lub rozjaśnić tak, aby możliwe było wykonanie nowej, estetycznej pigmentacji. 


Wybierając zabieg usuwania makijażu permanentnego removerem eliminowane jest ryzyko poparzenia i zabliźnienia skóry. Zabieg przebiega podobnie do samego zabiegu tworzenia makijażu permanentnego - za pomocą urządzenia i sterylnego kartridża preparat wprowadzany jest pod skórę, gdzie wypychany jest przez organizm wraz z pigmentem na zewnątrz.
 

  • Czym jest makijaż permanentny?
    Makijaż permanentny, to usługa polegająca na wprowadzeniu barwnika pomiędzy naskórek, a skórę właściwą. Efekt wizualny dobierany jest indywidualnie do potrzeb klientki, by podkreślić urodę, czasem skorygować ewentualne defekty. Akceptacja zaproponowanego przeze mnie kształtu, daje zielone światło do przystąpienia do pigmentacji. Kolor pigmentu dobieram w oparciu o doświadczenie, a także zgodnie z oczekiwaniami klientki. Zawsze z zachowaniem estetyki. Makijaż permanentny powinien subtelnie podkreślać urodę, dlatego staram się aby efekty mojej pracy były jak najbardziej kobiece i naturalne. Makijaż permanentny jest, także alternatywą dla bardziej inwazyjnych zabiegów, gdyż odpowiednio wykonany prezentuje widoczny i subtelny efekt liftingu :)
  • Jakie są przeciwwskazania do zabiegu makijażu permanentnego?
    przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwbólowych i przeciwzakrzepowych przyjmowanie retinoidów (po odstawieniu musi upłynąć minimum 6 miesięcy) infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne (zapalenie spojówek, opryszczka) gorączka, przeziębienie ciąża oraz okres karmienia piersią łuszczyca wszelkie zmiany skórne w miejscu pigmentacji aktywny trądzik toczeń epilepsja nieuregulowane choroby tarczycy uczulenie na preparaty znieczulające takie jak lidokaina, epinefryna, tetracaina itp. AIDS, HIV, HCV, HBV, leczenie nowotworowe skłonność do powstawania bliznowców świeża henna, laminacja brwi (po tych zabiegach należy odczekać minimum 4 tygodnie) świeża opalenizna na twarzy (dobrze odczekać minimum 2 tygodnie) stosowanie stymulatorów przyspieszających wzrost brwi
  • Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?
    Ostatnie zabiegi kosmetyczne takie jak henna, laminacja powinny zostać wykonane najpóźniej 4 tygodnie przed zabiegiem pigmentacji brwi. Należy również unikać zabiegów, które mogą podrażnić naskórek w okolicy brwi, a także chronić skórę przed nadmierną ekspozycją słoneczną. 24 przed oraz po zabiegu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, narkotyków, aspiryny, oraz napojów zawierających kofeinę np. kawa, coca cola, napoje energetyczne).
  • Czy zabieg makijażu permanentnego jest bolesny?
    Odczuwanie bólu jest kwestią bardzo indywidualną. Pomimo iż zabieg polega na delikatnej ingerencji w naskórek, prawdopodobne jest uczucie dyskomfortu, które zależne jest od osobistej odporności na ból. Cykl kobiecy, niepokój i stres odgrywają istotną rolę w aspekcie odczuwania bólu podczas zabiegu, dlatego dobrze jest zadbać o to, aby w danym dniu być wypoczętym i pozytywnie nastawionym :)
  • Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny?
    Uważa się, że prawidłowo wykonana pigmentacja utrzymuje się średnio 1-3 lat. Wpływają na to czynniki takie jak: stan i rodzaj skóry, nawyki, dbałość o okolicę pigmentowaną przez klienta, przyjmowane leki, choroby, ekspozycja na słońce, wykonywane zabiegi, Mój styl pracy charakteryzuje się lekkością i naturalnością, zatem zawsze zalecam odświeżenie lub kontrolę pigmentacji wykonać po około 1 - 1,5 roku.
  • Czy korekta makijażu permanentnego po zabiegu jest konieczna?
    Zabieg dopigmentowujący nie zawsze jest konieczny, jednak zalecany jest z kilku powodów: korekta zwiększa trwałość pigmentacji słabe punkty mogą zostać poprawione w zależności od stanu skóry i pielęgnacji pozabiegowej wykonywanej przez klienta, pigmentacja może stracić kolor i intensywność. Zabieg dopigmentowujący wykonujemy po wygojeniu pierwszej pigmentacji, nie wcześniej niż po upływie czterech tygodni. Naturalny proces odnawiania skóry trwa od 28 do 35 dni. Moje zalecenie to zazwyczaj 6-10 tygodni.
  • Ile trwa zabieg makijażu permanentnego?
    Czas trwania zabiegu zależy od złożoności cieniowania. Sama pigmentacja zajmuje zazwyczaj około 1,5-2h. Do tego czasu należy doliczyć jeszcze czas na wywiad, podczas którego wykluczamy ostatecznie wszelkie przeciwwskazania, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, omawiamy zabieg, a także wykonujemy rysunek wstępny, konieczny do przeprowadzenia zasadniczej pigmentacji.
bottom of page